niedziela, 28 października 2012

Projekt 365Zainspirowana przez pewną wspaniałą dziewczynę (pozdrawiam, Kasiu!) postanowiłam stworzyć pewien projekt.
Polegał on będzie na tym, że każdego dnia będę dodawać jedno zdjęcie, opisujące dany dzień, moment, to co czuję. Chcę w ten sposób udokumentować swoją codzienność przez jeden rok, stąd też nazwa projektu.

Nie zależy mi na komentarzach, choć nie ukrywam, sprawiłoby mi to dużą przyjemność :)


Dlaczego...?
Zdjęcia to świetna forma zatrzymywania chwili i przywoływania wspomnień. A ja lubię wspominać to, co dobre. Szczególnie, że ten rok będzie obfitował w naprawdę ciekawe momenty :)


Jeszcze nie wiem, w jakim miejscu będę publikować zdjęcia. Na początku myślałam o stworzeniu zakładki na tym blogu, jednak po pewnym czasie zakładka będzie się bardzo długo ładować z powodu ilości zdjęć.
Nowego bloga w tym celu tworzyć nie chcę, a dodawanie zdjęć w formie oddzielnych wpisów z tagiem projektu utrudni przeglądanie...
Także jestem otwarta na propozycje :)


~~~~~~~~~~~~~~~~~~
edit:  Rozwiązanie zostało znalezione - na górze strony, pod tytułem bloga znajdziecie zakładkę "Project 365". Po kliknięciu na nią zostaniecie przekierowani do albumu, w którym będę umieszczać zdjęcia :)

Bezpośredni link do projektu:  http://365ofkotone.tumblr.com/ 

5 komentarzy:

 1. Możesz założyć photobloga ;)
  Chociaż ja nie powiem, że moim zdaniem etykiety byłyby ok ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czuję się INSPIRUJĄCA! :D

  Nie mogę się doczekać początku w takim razie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale ale, widzę że to ma być flickr?
  Lukrecja mówiła, że tam jest ograniczenie co do ilości zdjęć, mieści się chyba 200? Dlatego Lukrecja przeniosła projekt na tumblr...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oh, dobrze, że mi o tym mówisz! Szczerze nie miałam pojęcia o takim ograniczeniu. Jedyne co mi było wiadome, to pojemność do 1MB.
   Tumblr ma takie same właściwości jak flickr?

   Usuń
 4. Równie fajnym pomysłem jest robienie sobie zdjęć codziennie przez jakiś czas, najlepiej nawet parę lat. Super efekty, można sprawdzić jak człowiek się zmieniał z dnia na dzień. Twój projekt również ciekawy i życzę wytrwałości w realizowaniu go ; )

  OdpowiedzUsuń